Учасники АТО звільнені від сплати земельного податку

Вівторок, 12 травня 2015. Переглядів: 16

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях нагадує, що відповідно до пп. 281.1.4 ПКУ від сплати земельного податку звільняються ветерани війни й особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 р. № 3551-XII (далі — Закон № 3551). Згідно зі ст. 4 Закону № 3551, до ветеранів війни належать, зокрема, учасники бойових дій. Водночас, згідно із п. 19 ч. 1 ст. 6 Закону № 3551, учасниками бойових дій визнаються в тому числі й військовослужбовці (резервісти, військовозобов'язані) та працівники Збройних сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці, працівники Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучались і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення в порядку, установленому законодавством. Звільнення від сплати земельного податку, передбачене для такої категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання в межах граничних норм. Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернівцях

Пост ДАЇ Нижні ворота, Жах!!!

Субота, 24 січня 2015. Опубліковано в Новини Свалявщини, Новини Закарпаття Переглядів: 232МЗС Польщі обіцяло українцям п’ятирічні візи

Четвер, 25 грудня 2014. Опубліковано в Важливе, Новини України Переглядів: 171

МЗС Польщі обіцяло українцям п’ятирічні візи

МЗС Польщі обіцяло українцям п’ятирічні візи, але консульства не виконують доручень Варшави

Польське МЗС рік тому зобов’язало консульства і візові центри, щоб ті видавали українцям якомога більше п’ятирічних віз і широко пропагували таку можливість в українських ЗМІ. Однак на практиці це рішення Варшави не виконується, хоча є позитивні зрушення – заявляє польський журналіст Якуб Логінов , редактор порталу “Порт Європа” і власкор “Дзеркала тижня” у Кракові.

На схід України відправляють перший КрАЗ «Раптор» (ВІДЕО)

Вівторок, 09 грудня 2014. Опубліковано в Новини України Переглядів: 188

Перший броньований «Раптор», розроблений на замовлення Національної гвардії України, вже відправляють до зони АТО.

На схід України відправляють перший КрАЗ «Раптор» (ВІДЕО)

Перший із десяти автомобілів тільки зійшов з виробництва. Машина має повністю броньований рушійний відсік, кабіну та модуль.  

Волонтерів вітали рятувальники Закарпаття

Понеділок, 08 грудня 2014. Опубліковано в Новини Свалявщини, Новини Закарпаття Переглядів: 290

Волонтерів вітали рятувальники Закарпаття

Останнім часом, слово «волонтер» стало для нашої країни мати зовсім інше, особливе, значення. Майже щодня, зі шпальт газет, чи екранів телевізора ми чуємо що волонтери допомагають військовим у зоні проведення АТО, транспортують та надають гуманітарну допомогу тимчасово переміщеним особам та людям, які вкрай потребують допомоги.

Директора Свалявської гімназії висунули на Премію Верховної Ради

Субота, 29 листопада 2014. Опубліковано в Новини Свалявщини Переглядів: 189

Рішення "Про клопотання щодо відзначення щорічною Премією Верховної Ради України " депутати обласної ради прийняли більшістю голосів.

Директора Свалявської гімназії висунули на Премію Верховної Ради

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 14 вересня 2006 року № 131-V «Про встановлення щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів» зі змінами, подання Закарпатської обласної державної адміністрації обласна рада вирішила порушити клопотання перед Верховною Радою України про відзначення щорічною Премією Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Туряницю Вікторію Георгіївну, директора Свалявської гімназії Свалявської районної ради Закарпатської області, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, громадську діяльність, вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток краю, – йдеться у рішенні.
джерело


У Сваляві новий керівник міліції, МИШАНИЧ ВАЛЕРІЙ ІЛЛІЧ.

Середа, 26 листопада 2014. Опубліковано в Важливе, Новини Свалявщини Переглядів: 288

Вітаємо пана Валерія зі вступом на посаду.

У Сваляві новий керівник міліції, МИШАНИЧ ВАЛЕРІЙ ІЛЛІЧ.

Бажаємо сумлінно працювати на благо громадян нашого міста. Достойно керувати таким важливим органом. Захищати права мешканців. Бути взірцем для молодих співробітників. Та приносити користь побуту і життєдіяльності Свалявчан.
редакція "СІ"

[12 3 4 5  >>