Пост ДАЇ Нижні ворота, Жах!!!

Субота, 24 січня 2015. Опубліковано в Новини Свалявщини, Новини Закарпаття Переглядів: 194МЗС Польщі обіцяло українцям п’ятирічні візи

Четвер, 25 грудня 2014. Опубліковано в Важливе, Новини України Переглядів: 143

МЗС Польщі обіцяло українцям п’ятирічні візи

МЗС Польщі обіцяло українцям п’ятирічні візи, але консульства не виконують доручень Варшави

Польське МЗС рік тому зобов’язало консульства і візові центри, щоб ті видавали українцям якомога більше п’ятирічних віз і широко пропагували таку можливість в українських ЗМІ. Однак на практиці це рішення Варшави не виконується, хоча є позитивні зрушення – заявляє польський журналіст Якуб Логінов , редактор порталу “Порт Європа” і власкор “Дзеркала тижня” у Кракові.

На схід України відправляють перший КрАЗ «Раптор» (ВІДЕО)

Вівторок, 09 грудня 2014. Опубліковано в Новини України Переглядів: 166

Перший броньований «Раптор», розроблений на замовлення Національної гвардії України, вже відправляють до зони АТО.

На схід України відправляють перший КрАЗ «Раптор» (ВІДЕО)

Перший із десяти автомобілів тільки зійшов з виробництва. Машина має повністю броньований рушійний відсік, кабіну та модуль.  

Волонтерів вітали рятувальники Закарпаття

Понеділок, 08 грудня 2014. Опубліковано в Новини Свалявщини, Новини Закарпаття Переглядів: 255

Волонтерів вітали рятувальники Закарпаття

Останнім часом, слово «волонтер» стало для нашої країни мати зовсім інше, особливе, значення. Майже щодня, зі шпальт газет, чи екранів телевізора ми чуємо що волонтери допомагають військовим у зоні проведення АТО, транспортують та надають гуманітарну допомогу тимчасово переміщеним особам та людям, які вкрай потребують допомоги.

Директора Свалявської гімназії висунули на Премію Верховної Ради

Субота, 29 листопада 2014. Опубліковано в Новини Свалявщини Переглядів: 170

Рішення "Про клопотання щодо відзначення щорічною Премією Верховної Ради України " депутати обласної ради прийняли більшістю голосів.

Директора Свалявської гімназії висунули на Премію Верховної Ради

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 14 вересня 2006 року № 131-V «Про встановлення щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів» зі змінами, подання Закарпатської обласної державної адміністрації обласна рада вирішила порушити клопотання перед Верховною Радою України про відзначення щорічною Премією Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Туряницю Вікторію Георгіївну, директора Свалявської гімназії Свалявської районної ради Закарпатської області, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, громадську діяльність, вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток краю, – йдеться у рішенні.
джерело


У Сваляві новий керівник міліції, МИШАНИЧ ВАЛЕРІЙ ІЛЛІЧ.

Середа, 26 листопада 2014. Опубліковано в Важливе, Новини Свалявщини Переглядів: 261

Вітаємо пана Валерія зі вступом на посаду.

У Сваляві новий керівник міліції, МИШАНИЧ ВАЛЕРІЙ ІЛЛІЧ.

Бажаємо сумлінно працювати на благо громадян нашого міста. Достойно керувати таким важливим органом. Захищати права мешканців. Бути взірцем для молодих співробітників. Та приносити користь побуту і життєдіяльності Свалявчан.
редакція "СІ"

На Свалявщині знешкодили 25 мінометних мін

Понеділок, 24 листопада 2014. Опубліковано в Новини Свалявщини Переглядів: 74

Сьогодні, 24 листопада, піротехніками Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області вилучили та знищили 25 мінометних мін калібром 82 мм.

На Свалявщині знешкодили 25 мінометних мін

Їх було виявлено поблизу села Оленьово на Свалявщині.  Повідомив про знахідку лісничий. Він під час обходу поля, виявив три залізні предмети, зовнішньо схожі  на вибухонебезпечні.

Згодом, на місці події фахівці-піротехніки, обстежуючи прилеглу територію металошукачем, виявили ще 22 мінометні міни.

Усі вибухонебезпечні знахідки було транспортовано на полігон в селі Оріховиця, що на Ужгородщині, де й знищено, пише У ДСНС України у Закарпатські області.

джерело

[12 3 4 5  >>